Rezervace

 

Ačkoliv každý týden pravidelně přidáváme nové oblečky, uvědomujeme si, že ne vždy si z naší nabídky vyberete tolik kousků, aby pro vás byl nákup vzhledem k ceně poštovného finančně zajímavý.  Pro tuto příležitost jsme pro Vás vytvořili systém rezervací.

Systém rezervací Vám umožní v průběhu 21 dní uskutečnit více nákupů za cenu jednoho poštovného a při výběru nad 1000 Kč vč. DPH mít poštovné zdarma.(Poštovné zdarma se vztahuje pouze při platbě na účet, při platbě dobírkou hradí zákazník pouze doběrečné) 

Registrovaní zákazníci mají možnost si zboží rezervovat po dobu až 21 dní od vložení prvního zboží do rezervace. Rezervace se provádí tak, že dokončíte objednávku jako obvykle a do poznámky připíšete žádost o rezervaci.Na základě Vaší žádosti Vám bude zboží rezervováno.Po skončení rezervační doby obdržíte mail s informacemi o vaší objednávce a platební údaje. Objednávky přesahující částku 3000 Kč po předchozích zkušenostech neodesíláme na dobírku.

Rezervované zboží je závazně objednáno - z rezervací nelze zboží vyjmout. Vyjmutí zboží má za následek storno celé rezervace a do budoucna si vyhrazujeme právo takového zákazníka neobsluhovat.


DomůDomů